• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret18523
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 11°
Saat

Ziyaretçi Defteri

Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

Nursel BALCI (29/03/2017 11:29)
Konu : teşekkür
Mesaj : Üzerinde yaşadığımız toprakların tapu kayıtları olan mezar taşlarının ve mezarlıkların korunması ve geleneksel kültür anlayışı ile devam ettirilmesi için çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu konuları işleyen ve bir sempozyum düzenleyen ve organizasyonu gerçekleştiren saygı değer üyelere sonsuz teşekkürlerimi bildiriyorum. Çok güzeldi. İnşallah ikincisi de gerçekleştirilir.
Ayten Yıldırım (24/02/2017 22:29)
Konu : Çok mutlu oldum
Mesaj : Şimdi gördüm Sempozyum haberini. Bir müddettir mezar taşları çok ilgimi çekiyor ve araştırıyorum. Bu sempozyumun çok katkı yapacağına eminim. Ülkemizde taşın altına kimse kolay kolay elini sokmak istemez. Herkes tanımlanmış işleri yapayım sorumluluk almayayım diye bakar. Tebrik ediyorum sizleri canı gönülden. İnşallah devamı da gelir. İnşallah Sempozyuma bir dinleyici olarak İstanbuldan gelip katılacağım. Tüm emeği geçenleri saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
S.M.Mali Müşavir
Ayten Yıldırım
Ali Rıza Nal (19/01/2017 10:45)
Konu : Heyecan duydum.
Mesaj : Öncelikle böyle bir sempozyuma katkı sağladığınız ve ev sahipliği yaptığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.Kültürel mirasımızın en değerli eserlerinden biri olan mezar taşlarının bu sempozyumda dile geleceğine inancım bana heyecan veriyor.Bir Arkeolog ve Sanat tarihci olarak Ordu nun şirin ilçesi Ünye den gelip dinleyici olarakda olsa sempozyuma katılmak arzusundayım.Ünye den sevgi ve saygılarımı iletiyorum...
"Ali Rıza bey güzel sözleriniz için teşekkür ederiz. Sizi sempozyuma mutlaka bekliyoruz."
Editör Notu
BURAK MUHAMMET GÖKLER (09/12/2016 11:07)
Konu : tebrikler
Mesaj : Böyle bir sempozyumun yapılması gerekiyordu ve nihayet gerçekleştirilecek.
Mustafa mayda (06/12/2016 10:27)
Konu : sempozyum
Mesaj : çok verimli geçeceğine eminim
nuri pınar Yıldırım (13/11/2016 16:40)
Konu : tebrikler
Mesaj : Ele alınmakta geç bile kalınmış bu sempozyumun fikir mimarlarına, düzenleme ve uygulamada emeği geçen ve geçeceklere ve ayrıca bilimsel bağlamda bildiri sunacaklara şimdiden teşekkür ve minnettarlığımı belirtmek isterim. Hayırlı olsun. Tebrik. selam ve saygılarımla.
Nuri Pınar YILDIRIM
(ebrû sanatçısı)